Květen 2013

Ráno studenta gymnázia (sloh)

26. května 2013 v 21:33 | Anchor |  Slohové práce atd.


Na úterý nám pan profesor češtiny zadal za úkol napsat popis našeho běžného rána. Jak se mi to podařilo už můžete exkluzivně spatřit v tomto přepisu a doufám, že se vám bude líbit! :)

Už je tady zase to pondělní ráno. Sluníčko venku svítí, ptactvo zpívá ostošest a celé město spí. Až na jednoho člověka - právě se v obýváku jakéhosi malého domku u lesa rozdrnčel prehistorický mobil značky Nokia. To totiž vstává moje mamka, aby mi mohla udělat snídani.

Jen co splní svůj ranní obyčej, posadí se do kuchyně a začne se prolévat kávou, rozezní se ještě jeden mobil. Tentokrát bohužel ten můj. Jako obvykle jsem příliš unavená na to, abych jej zaregistrovala, natož se začala zvedat z postele. Přitom jsem si dala obzvlášť záležet na výběru té nejhlasitější nejotravnější melodie. Nijak mi zaspání nepomůže, protože hned za dvě minuty za mnou přichází mamka a začíná mě budit. Otevírám oči, až když se mnou docela slušně třese a nechápavě na ni zazírám. Její "Vstávej, Anchor" skoro nevnímám, ale přece se mi nějak podaří se zvednout na nohy a nespadnout. Popadnu tedy gumičku a iPod a odpotácím se do koupelny. Tam si udělám culík a co nejvíce na sebe vyvalím oči, abych se jako doprobrala. No moc to nepomáhá, ale to je jedno, zvykla jsem si.

Oblíbení jedinci + oblíbené stránky + jiné odkazy

20. května 2013 v 21:04 | Anchor |  Rozcestníky
Stejně sem ale dám přímý odkaz na jeden nový z nich :D


Mé zde mnohokrát zmíněné kámošky z reálného života

dříve Enloan a ano, ta změna v přezdívce je velká a podstatná! :D
chachacha, mnou vymyšlená přezdívka pro ni se ujala :D
splnilo se mi další přání! :) Mám s touto kámoškou společný blog! :D
Náš společný blog s kamarádkou Lenkou :D

Tak jsem tady!

13. května 2013 v 16:40 | Anchor |  Blog a já
Ahoj, zvláštní člověče, právě zabloudivší na tuto neméně podivnou stránku. :)

Ptáš se, co zde očekávat? No to se nic nedozvíš, protože to zatím nevím ani já :D Už nějakou dobu mám prostě takové nutkání založit si blog (né že bych to v minulosti nezkoušela, ale buď jsem se na to vykašlala z důvodu lenosti, nebo se mi nedařilo se sem přihlásit - ano, jako hlavní prohlížeč je u mě stále nastavený prehistorický Internet Explorer :D). Nejdřív jsem se pokoušela zlanařit nejlepší kámošku, abychom vlastnily společný, ale protože si ta mrška udělala vlastní na svou přezdívku, byla jsem bohužel donucena k tomu samému. Nemyslím si, že je to nejlepším řešením, jelikož jsem stále přesvědčená, že blog se dvěma autorkami by byl zajímavější i po obsahové stránce, ale tak nechejme se překvapit.

Blogování zdar! :)