Vítání primánů (sloh)

6. července 2013 v 0:54 | Anchor |  Slohové práce atd.
Tentokrát to měl být proslov, kdybyste na to náhodou nepřišli :D


Vážení primáni, primánky a primánčata,

je mi obrovskou ctí vás přivítat v řadách našeho prestižního výběrového ústavu pro duševně choré, jakóže v této trošku se rozpadající budově. Musím vám pogratulovat k tomu, že se vám nějakým podezřelým způsobem podařilo předvést svou šikovnost a bystrost při úspěšném spatlání přijímaček. Važte si této slavnostní chvíle, neboť zrovínka teď možná ještě jste chytřejší než všechny třídy na nižším gymnáziu, jak se již nejednou prokázalo během všelijakých krvelačných testů a zkoušení. Jako né že bych vás chtěla použitím přídavného jména "krvelačné" strašit.


Zastavte se na chvíli ve své oblíbené kratochvíli - hihňání se a vyřvávání, a pohleďte jeden na druhého. Co vidíte? No malé a drzé vykuky možná taky, ale právě jste ráčili uzřít zářnou budoucnost národa českého, i když o té skvělosti by se občas dalo polemizovat. Však jen vy osobně patříte do oné třicítky šťastných ajnštajnů, kteří se o svá místa museli poboxovat s ostatními několika desítkami dalších našprtaných adeptů!

Jak jste si již určitě uvědomili, vono vám leháro, co jste měli na základce, skončilo, tož to se můžete vesele pustit do práce, druhým zářím počínaje. Po dobu vašeho osobnostního růstu a duchovního rozvoje budete mít po ruce prvotřídní profesorstvo, které vám s těmi nejlepšími úmysly vypíše pětku do žákovské, budete-li nedejbože někdy v něčem chybovat, což dozajista zdaleka nehrozí. I ten kolektiv je úžasný, vždyť s nadšením sem chodí každý stý!

Proto ještě jednou vítejte mezi pár přeživších z nás, pilně se učte a dělejte radost sobě i ostatním.
 


Anketa

Byl/a jsem tu? :)

JO!

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 6. července 2013 v 1:01

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

2 Anchor Anchor | E-mail | Web | 6. července 2013 v 18:35

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama