Úplné předělání článku v učebnici (takže v podstatě taky sloh)

3. srpna 2013 v 0:54 | Anchor |  Slohové práce atd.
Ani nevím, jaký útvar to měl být (a to je to docela čerstvé), takže na to můžete přijít sami. :)


To si jednou naše famílie vyrazila na túru po nejbližších hradech a zámcích. Po celodenním putování jsme vysílení a vyhladovělí zatoužili po občerstvení, a tak jsme se otočili směrem k jakémusi malému neznámému městečku. Až jsme tam konečně dorazili, zeptali jsme se tedy na cestu k hostinci. Protože nám dobře poradili, mohli jsme se už po pár minutách rozvalovat na židlích ve velké čtvercové místnosti. Naštěstí se mi podařilo ukořistit místo u okna, takže mamka si musela sednout blíže ke kamnům.

Poté, co jsme se výtečně najedli, nás hlava rodiny donutila prozkoumat okolí. Hned za hostincem se rozprostírala zahrada a pod ní ležel potok, u kterého jsem se zašila, abych nemusela lézt na kopec ke kapličce. No hned jak jsem osaměla, začala jsem se bát, protože všude bylo ticho a mně hned naskočily hrůzostrašné představy o krvelačných vrazích. Právě proto jsem si dostatečně neužila krásu zapadajícího slunce a celou dobu do příchodu rodičů jsem strávila schovaná na stromě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu? :)

JO!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama