Září 2013

Designy blogu

28. září 2013 v 5:40 | Anchor |  Designy
...aneb taková menší ukázka mé photofiltrové tvorby :D
První design, vyrobený z vlastní fotky Pobertova plánku + suvenýru z 2. exkurze do Anglie :D a právě se vyhřívající na 2. blogu s kresbami:


Tento design tu oslňoval asi od 19. 5. 2013 do 26. 6. - 5. 7. 2013, tedy měsíc a něco


Druhý výtvor (před ním byl sice ještě jeden, ale ten vytvořila Dincie, tož se nebudu chlubit cizím peřím), který měl několik verzí:


Původně sice měl vypadat trošku jinak, ale nakonec jsem byla zhruba od 8. 8. 2013 až do 6. 9. 2015 naprosto spokojená s tímto výsledkem. Celé dva roky a něco! :O Ještě aby ne, však jsem se s ním mořila šíleně dlouhou dobu :D Ale pak jsem ze svého blogu bůhvíproč dostala nemilý pocit a po nějaké době zjistila, že to asi bylo designem (sranda, všude jsem psala, jak nesnáším čtverečkovaný papír, což je pravda, ale na pozadí svého zbožňovaného blogu jsem jej měla)! :DTak jsem vytvořila třetí ohoz, který byl různě upravován:Tento design se tu vyhříval od 6. 9. 2015 do 31. 1. 2015, tedy víc jak 4 měsíce, což je druhá nejdelší doba :D


Následuje současný - čtvrtý - ohoz:Tento design se tu producíruje od 31. 1. 2015 :)


Líbí se vám? Můžete mít na svém blogu podobný, stačí se jen kouknout sem a napsat na Anchorin@EMAIL.cz :)

Chcete poradit s designem, nebo si rovnou nechat jeden vyrobit?

27. září 2013 v 5:40 | Anchor |  Designy
Patláte se s designem a nevíte si s něčím rady? Líbily se vám mé photofiltrové výtvory a rádi byste si nějaký další plácli na svůj blog? Jestli ano, tak klidně napište na Anchorin@EMAIL.cz. :) Velice ráda vám pomůžu a skoro nic to nestojí! Jen se podívejte sami:

Ceník
Pomoc s designem1x milá žádost


Výroba designu
NázevPopisCena
Ric-pic
- sami si najdete obrázky, ze kterých jej chcete mít
- zvolíte si rozložení stránky (uprostřed/vlevo/vpravo)
- kde má být menu
- barva pozadí stránky, písma, nadpisů
(vlastně po mně jenom chcete, abych to nějak dala dohromady)
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Tu máš
- sami si najdete obrázky, ze kterých jej chcete mít,
- zvolíte si rozložení stránky (uprostřed/vlevo/vpravo)
- kde má být menu
ALE barvy písma atd už necháte na mně)
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Aspoň něco- zadáte, čeho by se měl design týkat, např. aby v záhlaví byla nějaká zvířata, hudební skupina, aby vypadal přírodně… :D
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
+ ochota si vybírat z mnou předložených obrázků
Co já vim- necháte design na mně, ať si spatlám, co chci, hlavně aby to vypadalo pokud možno k světu :D
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Remix- rádi byste v něm měli část ze svého designu nebo z mých předchozích, ale chtěli byste jej udělat nějak jinak)
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Vopice- chtěli byste design, jaký dříve byl na mých stránkách/současně jeJo, to byste mě museli nějak extra přesvědčit :D

Levné, což? Ochotu odpovídat na upřesňující dotazy snad ani nemusím zmiňovat. :)

Na všechno se samozřejmě vztahuje:
Právo reklamaceRozložení stránky je jiné, než jste požadovali, menu je jinde, barvy chcete jiné...
Právo odmítnutíV tom případě bude design dán do volných. :)
Právo zachování origináluDesign se vám líbí a nechcete, abych jej dala do volných, prostě byste jej měli rádi sami pro sebe

Avšak i autor designu má svá práva. 3:D
Právo vybíráníPokud by se náhodou sešlo více objednávek najednou, můžu si vybrat, do které se pustím dřív (klid, na všechny se dostane)
Právo odpočinkuNemusím na vašem designu makat 24 hodin denně
Právo narcisaJestli se mi výsledek práce bude extra líbit, můžu si jej nastavit i na svůj blog 3:D
Právo odmítnutíPokud byste chtěli nechutný design - né, tohle nebudu specifikovat XD
Právo vzdání seJestli se s designem/jeho nastavováním budu dělat dlouho a neúspěšně
Právo doplňování práv:D

Anebo můžete pustit z hlavy vše, co jsem v tomto článku napsala, jenom si říct o design a na zbytek se vás prostě zeptám. :D

Až budete chtít můj design vyměnit za cizí, prosím, napište mi!

A nevýrazným malým písmem nakonec - pokud budete chtít, můžu vám jej i nastavit :D

Vypíchnu Voldymu vobě voči! (soutěž Setkání s literární postavou)

22. září 2013 v 21:33 | Anchor |  Slohové práce atd.
Je mrazivého 21. prosince 2011 a společně se spolužáky jako obvykle kysnu ve třídě. Po zhlédnutí posledního filmu o Harry Potterovi společně s hlasitým komentováním každé věty herců mi vyhládlo a jako vhodný prostředek k doplnění sil se ukázala Enloanina zdravá svačina. Leč tentokrát mi plátek okurky nechce dát zadarmo - musím vymyslet zajímavější konec Voldemorta, což se ukáže jako né příliš šťastné. Proč? To se můžete dočíst níže. :)


Po chvíli váhání, jestli použít hrubou sílu, jsem radši na návrh kývla. Enloan se ke mně tedy naklonila, nevnímajíc zuřivou pravítkovou bitvu za námi, no krabičku s chutným obsahem držela v bezpečné vzdálenosti.

"Pche, Expelliarmus, to je toho," odmlčela jsem se a ležérně uhnula vrženému ohryzku od jablka. "Já bejt Harry, sešlu na Ty-víš-koho Imperio a dám mu za úkol splnit pár příkladů ze včerejšího testu z matiky. Toho by hnedka kleplo."
Kámoška uznale nakrčila nos při této vizi, ale nakonec zavrtěla hlavou. "Víc!"
Zklamaně jsem protáhla obličej a toužebně zašilhala po odpíraných plátcích okurky. "Ale dyk je to krutý dost, nebuď škrt a poděl se, šak za chvíli zvoní," zkusila jsem to a děsně nenápadně začala posunovat ruku k cíli.
Dočkala jsem se leda plácance. "Jedeš! Hustší konec padoucha, nebo nic!"

Zamyšleně jsem se podrbala na hlavě, no naštěstí mě přeci jenom ještě něco napadlo.
"Být Nevillem a třímat Nebelvírův meč, nadělám s ním z hada Naginiho sekanou, né jenom jeden trapnej máchanec. Vypíchnu Voldymu vobě voči a donutím jeho přívržence tancovat break dance!" nadšeně jsem práskla do stolu.

To už konečně zabralo. Leč než jsem se stačila dočkat zdravé odměny, znenadání se zablesklo a před lavicí se objevil pořádně nakrknutý vytáhlý plešoun v hábitu. Kouzlo, díky kterému se mohl kdokoliv ze Smrtijedů přemístit přímo k vysloviteli jména Pána zla, evidentně fungovalo a my měli to štěstí rovnou na samotného Lorda.

Celá třída zděšeně sledovala, jak pomalu napřahuje hůlku. I ta bitva s pomůckami ustala.
"Tvl, pomóóóc! Zachraň se, kdo můžeš!" vypískla jsem, jen co jsem se vzpamatovala, popadla učebnici fyziky a hodila ji po něm. Všechny předchozí chvástavé řeči byly zapomenuty a já se za zvuku Voldyho nadávek vyřítila ke dveřím, div jsem se nepřerazila.

2. Anglie: Den 3. - návštěva The Making of Harry Potter

20. září 2013 v 5:40 | Anchor |  Myslánka
No a přišel den D. - prohlídka výstavy The Making of Harry Potter! Ale prrr, nejdřív nás čekala zastávka ve Stratfordu nad Avonou v Shakespearově domě. Ten teda s prominutím nebyl nic moc (asi to je tím, že zatím nejsem fanynkou tohoto autora divadelních her), průvodci byli šílení a nikde žádné židle! :D Pak jsme se museli dopotácet na jedno náměstí, kde jsme dostali rozchod, mezitím jsme našli jeden čarodějnický obchod, ale byly tam leda samé ptákoviny, takže jsem se těšila na suvenýry ve studiích.

Když jsme se před ně konečně dokodrcali, nedocházelo mi, že jsem vážně u nich. Přišlo mi to zvláštní, že po těch letech čtení HP knížek a sjíždění filmů skutečně stojím na místě, kde se tato série natáčela a že se fakt projdu Velkou síní! Uááá! :D Tož jsem se po vzoru turistů z jisté země dala do bláznivého focení, které jsem přerušila jenom málokdy, například když jsme se s Míšou marně pokoušely vzpomenout si na obličej toho "herce" a porovnat ho s plakátem. No potom přišel jeden z lidí odtamtud a prej odkud jsme a jak dlouho jsme tam jeli. Málem ho kleplo, když slyšel těch 15 hodin. :D

Ale to už si nás odvedla průvodkyně do takové chodby, kde promítali nejhezčí plakáty HP z celého světa (českého jsem si nevšimla :() a měla výkec. Pak nám dovolila projít do místnosti s velkým plátnem a sedadly a dala někomu cizímu dárek, protože výstava slavila výročí (jo a taky každý dostal placku k této události s "pasem", ale ten šťastlivec dostal ještě něco). Pustilo se video, bohužel už nevím, co na něm bylo :D, no na konci odešel Dan s Rupertem a Emmou do Velké síně a v té chvíli, co se zavřeli, se začalo plátno s promítanými dveřmi zvedat a za ním byly ty skutečné. Bohužel se mi v tu chvíli sekl foťák a tak tento efekt na mých fotkách moc nevyzněl. Začala jsem se drát dopředu, abych měla super záběry, ale smůla, stejnak mi tam všichni strkali palice a kvůli cvakání za chůze nestojí za nic, takže nemám fotku VS z pohledu od dveří. :D

2. Anglie: Den 2. - samý Londýn

13. září 2013 v 5:40 | Anchor |  Myslánka
Takže tohoto skvělého dne 3. 4. 2013 jsem se vzbudila ve Francii a bylo mi špatně, no ale díky cole jsem to zvládla. Není nic lepšího, když se u toho ještě řítíte pustou betonovou džunglí - zlaté české zaostale vypadající dálnice, které ale přesto mají docela lidské okolí! :D

Pak jsme byli oficiálně v Calais probuzeni Náčelníkem a po celní prohlídce (jeden chlápek nám fakt vlezl do busu!) vyhozeni na terminál Eurotunelu, kde jsem poprvé a naposledy chytla net. Poté už se teda velice najíždělo do toho vlaku, což se mi podařilo natočit, ale asi sem to video nedám. :D Je to prostě taková extra stísněná krabice, kde to s vámi klechtá a vidíte kulový, jenom maličkým okénkem dole ubíhající cestu, a takhle jedete dlouho, no prostě trajekt je o 1 000 000 000% lepší.

Pokračovali jsme dále do Londýna a průvodce nás oblažoval informacemi o VB, což by mě snad i bavilo, kdyby se mi místo toho nechtělo spát. No prostě x hodin jsme jeli, pak nás vyhodili u Greenwiche a šlo se až k tomu poledníku kolem lidí od filmu! Tak jsem se tam jako nesla, ale nikdo na mě nezavolal. :D Zastavili jsme se u překrásného výhledu na město, tam fičák jak něco a průvodce začal sáhodlouze vykládat a já měla během celého výletu rýmu, prostě XD. Poté jsme se konečně odploužili ke vskutku debilní brance, za kterou byla TA čára. :o

2. Anglie: Den 1. - cestovní

6. září 2013 v 5:40 | Anchor |  Myslánka
Vzhledem k tomu, že už jsem v několika článcích nakousla téma Jak jsem byla se školou v Anglii, rozhodla jsem se, že sem něco pro pobavení přepíšu ze svého občasníku (ne, deník se tomu nedá říct, však jsem tam x let nic nepsala, až teď). Tož to držte si klobouky, bude to jízda! :D


Takže dobrý den, dámy a pánové, vítejte v době před tou mou slavnou cestou. Protože jsem vám ji už stačila blíž popsat již dříve, pokračujte prosím tímto odkazem. Jelikož je pro pochopení celého příběhu tento článek důležitý, budu předpokládat, že už jste se jím prokousali a můžu pokračovat. :D

Bohužel jsem v něm nechala jednu nepřesnost, a to sice, že jsem hodila na profesorky, že nás na pokojích rozmístily podle svého. Kdepak, za to mohl náš průvodce s přezdívkou Náčelník (kecám, má ji jinou, ale co, osobní údaje se chránit musí), poněvadž rozhodně nechtěl slyšet o nějakém přeskupování, protože nám předtím nakukal, že pokoje budou po třech, a ony byly po čtyřech! :D