Volný design - Mořská vlna

1. ledna 2014 v 0:00 | Anchor |  Designy
Vzhledem k tomu, že je Silvestr dalším významným dnem, né zrovna nadšeně jsem se rozhodla, že je na čase vytasit se s druhým blogovým dárkem, jakože volným designem. :D Nic lepšího mě totiž za těch pár vteřin přemýšlení nenapadlo. 3:D A proč tady kecám o Silvestru, když tento článek hodlám přednastavit na 1. 1. 2014? Ale to je prosté, milý Watsone (haha), vyjde přece v 00:00, což je jaksi na pomezí těchto 2 významných dat a né, jaksi nemůžu dát na oba dny články, páč prostě a jednoduše nevím, o čem by byly. Tak mě napadá, že to je vlastně blbost, co jsem tu před pár vteřinami napsala, poněvadž téma by se možná našlo, ale to víte, chci si syslit materiál na pátek :D No a druhý důvod, proč vás čeká jen jeden výtvor je, že toto jaksi píšu dne 31. 12. 2013 v 21:41 mezi sledováním dílů úžasných Vražd v Midsomeru 3:D

No konec tlachů, jde se na věc: ultra extra jednoduchý design je tu!Líbí se vám? Napište si o něj sem do komentářů, nebo na Anchorin@email.cz! :)
Nezapomeňte prosím dodat, jaký nadpis chcete mít v záhlaví.
Zdroj upraveného obrázku v záhlaví + pozadí a z něj vytažených avatarů bohužel nejspíš nebude dodán už nikdy, protože jsem nejspíš ztratila původní obrázek, podle kterého bych jej dohledala.

Jinak hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku! Ať se nám všem splní všechna naše přání! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu? :)

JO!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama