Já tak rád(a) trsám, trsám! - část 2.

11. července 2014 v 5:40 | Anchor |  Myslánka
Pozor, budete rovnou vrženi do děje, takže kdo náhodou nějakým podivným způsobem nepřelouskal předchozí článek, je nejvyšší čas to kliknutím sem napravit. ;)


Po spoustě už neznámých věcí - pravděpodobně jsme jen našli svou šatnu, hodili do ní tašky, oxidovali tam, občerstvovali se, někdo se líčil, ale snad nikdo z pokračovaček se nepřevlékl do kostýmu, páč na generálku jsme ho prý nemuseli mít atd. Následně jsme se odporoučeli na chodbu před vstupem na pódium, kde byla zrcadla a kde jsem si znovu zkusila ty otočky. V tu dobu mi ještě díky civilní obuvi šly. :D Pak se teda začalo se zkouškou a já překvapeně zjistila, že jsme na seznamu hodně brzo! Ale stejně ta chvíle před povoláním na scénu byla neúnosná!

Pak jsme už schovaní za nevím čím s výhledem na pódium uviděli na stěně, kam se něco promítalo, fotku ze zkoušení v akademii! Jako jo, před nějakou dobou si k nám nakráčel nějaký pán a fotil, až se z něho čadilo, no výsledky jeho práce jsem nemohla nikde najít, takže jsem vlastně byla i ráda, že se to už vysvětlilo, jakóže kde to bude dlít. Trochu se teď stydím, protože jsem si právě uvědomila, že jsem asi něco způsobila.

Začala jsem se totiž nad tou fotkou nahlas vztekat, protože se mi moc nezamlouvalo, jak na ní vypadám. Ale když na to tak vzpomínám, docela v podstatě ušla a co je hlavní, byla jsem tam v popředí, sice né uprostřed, ale byla jsem nejblíž a toho si hodně cením! :D No ale já se rozčilovala trochu víc než ostatní a můj šepot nepatřil k těm nejtišším, takže, ehehe, kvůli mému "to si snad dělaj srandu, sakra, proč tam dali zrovna tuhle, kde jsem z profilu a vypadám tam tak a tak" jsem nás připravila o možnost být na chvíli v nadživotní velikosti promítáni na této prestižní akci. XD Ups, prožít to ještě jednou, už bych možná tolik nenadávala! O:)


A šlo se na věc. Jsem se snažila působit jako těžký borec, ale bohužel se mi podařilo jenom to první, že jsem asi nepůsobila lehce. :D Kroky jsem si i pamatovala, ale zase jsem jednu část pokonila a to proto, že jsem se řídila podle holek, které zbytečně spěchaly! Tak aspoň za tohle nemůžu, pokud pomineme to, že jsem podle nich nemusela jít. :D Balanc se mi asi dařilo držet líp díky "balerínám" s neklouzavou podrážkou, ale nedotáčela jsem se.

Ještě štěstí, že jsme po generálce (na její zbytek jsme pak mohli vejrat z hlediště, což bylo prima, protože jsem se tak docela odreagovala a na chvíli uklidnila) po proslovu mistra měli čas na extra zkoušení, než začnou pouštět diváky dovnitř. To byla sranda, když se zeptal, jestli to ještě někdo nepotřebuje, a zvedly se ruce všech asi pouze z pokračovaček! :D Tato verze se mi povedla s ohledem na mé schopnosti úplně nejvíc a byla jsem na sebe náležitě hrdá. :D Nejradši bych si vždycky, když se takhle jdu pokusit o tanec, nalepila na čelo "Přihlížejte prosím k tomu, že jsem se před tanečními šestnáct let jen válela a trochu se hýbu až od této chvíle!", fakt že jo. :D

Pak jsme odběhli znovu do šaten se převléct a já tedy překonala ostych a požádala jednu holku o to, aby mě nalíčila, ale ta bohužel, že by to nestihla. Tak jsem šla za další, úplně neznámou, která už někoho v péči měla a ještě na ni jedna od nás čekala. Naštěstí prej, že mě stihne, tak jsem se uklidnila, ale stejně jsem se radši vystresovaně ještě několikrát zeptala. :D Nenávratně mi půjčila své nalepovací řasy (jak jsem se dozvěděla, kvůli ostrým světlům a vzdálenosti od diváků bylo lepší, když jsme byly hodně výrazné), které mi, GRRR, nenalepila dobře, ale asi by to líp nešlo, každopádně jsem vypadala jako ***, tím spíš se stíny a červenou rtěnkou, která úplně zářila navzdory všemu - no comment! :D Pak jsem po občerstvení se asi za nějakou dobu zase sešla dolů před dveře vedoucí na pódium, teda ještě jsem před tím pomohla jedné paní se zapnutím šatů.

A tehdy to začalo a tím nemyslím jen představení. Od té doby se pokaždé objevil mistr poblíž zrovna ve chvíli, kdy jsem právě vyváděla nějakou kardinální ptákovinu (třeba tuhle jsem vyděšeně zařvala na celé divadlo, když jsem si myslela, že už jdeme na scénu). Tak jako proč nééé. -.- :D Pak jsme najednou stáli u scény, zhaslo se a šli jsme na věc! To byl ale panečku pořádně divný pocit! Se svým výkonem teda rozhodně spokojená nejsem, ale tak všechny kroky jsem tam asi měla, jako dalo by se dlouze polemizovat nad stylem jejich provedení, ale vzpomněla jsem si na všechny, neusnula jsem a udržela se na nohou a to je hlavní! :D (ehm, strašná sranda, popravdě mě to docela ***, ale co s tím už nadělám :D)

Následně jsme se odklátili do zákulisí, kde jsem se zhroutila na tu možná trochu kámošku, co mě líčila a co tam čekala na výstup její party. Také jsem zbytečně udělala virvál kvůli tomu, že jsem si absolutně nepamatovala, jestli jsem tam jednu věc udělala nebo ne. :D Pak jsem možná šla na chvíli otravovat do šatny, třeba jsem se i přiživila svačinou a to né jen tou vlastní - v průběhu večera jsem někomu s dovolením sežrala ředkvičku. :D Ano, jak už jste si jednou mohli přečíst, cizí zelenina je pro mě opravdu nejlákavější, kdežto když si někam vezmu vlastní, vždycky chutná naprosto odporně, třeba po hlíně, a to je ze stejného, či lepšího obchodu!

Každopádně asi rovnou pak (aha, tak se mi to stalo až když jsem se tam vracela, ale pardon, víc jak čtyři již napsané řádky kvůli tomu asi mazat nebudu >:D) se mi stala další kuriozita! To jsem se takhle zmateně potulovala zákulisím, hledajíc ostatní holky, až jsem se konečně odvážila se někoho na ně zeptat, a mohla jsem tedy být nasměrována na balkón, kde civěly na další vystoupení. Tak jsem si to takhle vznešeně (huehuehue, to byla celkem ironie) šinula tím směrem, když tu jsem se nějak pomátla a v domnění, že jde o normální chodbu, jsem 2x nabourala do velikých nástěnných zrcadel! :D Vždycky jsem se šíleně divila, jak někdo může být tak padlý na hlavu, že se mu podaří taková nepravděpodobná blbost, a teď se mi stalo to samé! :D Musela jsem se o kus vrátit, abych se aspoň trochu vzpamatovala.

Pak jsem tedy už jen vejrala na čísla ostatních jako sůva z nudlí, s postupem času stále nadšeněji tleskala a až během posledního vystoupení jsem se zvedla a šla se občerstvit + probrat před závěrečným defilé, což byly nástupy všech účinkujících na pódium, úklony (ehm!), pak tam něco vtipného předvedli, rozdaly se kytky nejvýznamnějším (pche :D), objímání, nějaký proslov a to asi bylo vše. :D

Jo a před tím závěrem, když už jsme čekali v zákulisí a mistr právě skončil, se pak kolem nás prohnal a chytal se za hlavu, že prej hrůza. :D Než ho kdokoli stačil přesvědčit o opaku a když se k nám začal zase přibližovat, jeden kluk plácl něco jako "Batman se vrací!" Byl totiž v černém. Haha! :D

Pak jsem zvedla kotvy, jen se přezula a sbalila takřka všechno, až na kartáček na boty, jehož si přivlastnila jedna holka, která mi ho pak v září chce vrátit (kromě pokračovacích se nevidíme a po vystoupení už nebyly), pyšně jsem stále v "kostýmu" prošla davem diváků, né zrovna bezproblémově nasedla do auta - spadlo mi něco na zem :D - a odfrčela domů. Co bych přece dělala na afterparty mezi těmi kingy? :D


Tak už jsem viděla video i fotky z této akce - za to první se stydím a na druhém naštěstí moc nejsem, když jo, tak se taky stydím, takže jako dobrý, no. :D Ke všemu CD s fotkami, které mimochodem mamka splašila před začátkem vystoupení se sborem, bylo prázdné, takže jsme tam museli znovu. :D A obě, nejdřív jsem si sice říkala, že se na to možná vykašlu, protože jsem už jela jedním autobusem domů (páč jsem se naštvala na Eneul s Gurmánkou, když mi zdrhly během chození po škole se zavřenýma očima :D) a s mamkou jsem se akorát měla minout, ale protože to byl pátek a mně se ještě nechtělo se jít jen vyvalit ke kompu, musel chudák překvapený rodič za mě platit znovu, páč jsem přejela konečnou a dávala si druhé kolo, kartička byla vybitá a řidič prý přísný (ačkoli předtím navzdory svým slovům rozměnil stovku jedné protivné zrzuli - ano, pardon, proti holkám s touto barvou vlasů obvykle mívám averzi, protože byly nechutně zvýhodňovány a upřednostňovány v HP knížkách :D).

Takže ano, všem ostatním to možná fungovalo, jen mně se tohle zase stalo a kromě ztracené sukně jsem se mohla proslavit ještě potížemi s prázdným CDčkem, ale né, seděli tam instruktoři, kteří o tom prvním asi moc nevěděli a s nimiž si má společenská mamka spokojeně popovídala a díky ní jsem sem tam taky něco prohodila. :D Jeden se vyjádřil, že prej doufá, že tahle naše skupina z pokračovaček vydrží, teda já teď občas mám cukatůru tam v září znovu nejít, obzvlášť po tom videu a po tom, co 2 kámošky odešly, takže jsem zbyla jen já mezi partou mezi sebou spřátelených zvláštních lidí (;D), no nevím, uvidím, jak se to všechno vyvine dozajista k mé spokojenosti. :D


Kromě 2 fotek, cvaknutých tou holkou, co mě líčila, se zachovala z tohoto dne na památku ještě tato už v civilních šatech (jaktože teda píšu, že jsem procházela v kostýmu mezi "plebejci"? Ahá, asi proto, že jsem tak učinila během představení - no to jsem ale chytrá, co, že jsem na to přišla? :D):


Photofiltre level mé šestnáctileté já :D
Hmmm, skoro stejná úroveň profesionality úpravy obrázku, jakou předvedla kámoška Gurmánka při editaci pozadí té fotky s mým nejoblíbenějším hercem - uklidňuje mě aspoň to, že já byla na podobném levelu už o rok dřív! :D
Tak co, tipli byste mi víc než těch 16 (tolik mi na té fotce je)? :D
 


Anketa

Znáte mě osobně? :)

Jo!
Buď v klidu, ne ;)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama