Září 2014

Jak přelstít Blog - dvě rady k nezaplacení

26. září 2014 v 5:40 | Anchor |  Návody a rady
Odhlašuje vás Blog stále i po několikátém mazání cookies? Mám tu řešení, které opravdu funguje!

Stáhněte si Safari od Applu!

Nevadí, že už nemá aktualizovanou podporu, teda pokud ho budete používat pouze na publikování článků a jiné práce na blogu. Na to je opravdu bezkonkurenční! Mluvím z vlastní zkušenosti, mám ještě nainstalovaný Chrome, Firefox a Internet Explorer a na všech to blbne, jen na Safari to funguje! :D - eh, teda zrovna nedávno měli tenhle problém lidé z Blog.cz vyřešit, ale na Safari to stejně jede nejlíp, takže neprohloupíte :D

Ale pozor: pište své články raději v nějakém textovém editoru, né rovnou v administraci blogu, protože píše pomalu a zlobí psaní velkých písmen nebo všeho, u čeho si musíte pomáhat držením klávesy shift. Na ostatní věci tak budu používat chrome a doporučila bych vám to samé. :)


A další rada za všechny prachy - až někdy budete potřebovat upravit název některé rubriky, nemyslete si, že to bude fungovat! :D Teda jo, nové články vám tam půjdou zařadit a zobrazí se v ní i staré, ale u těch zveřejněných před změnou se pořád bude zobrazovat původní název té rubriky! Takže když někdo bude chtít tu rubriku navštívit přes některý starší článek, nebude mu to fungovat, protože rubrika toho jména už neexistuje, když jste to jméno změnili! Jestli víte, jak to myslím. :)

Takže musíte každý článek nejdřív přesunout do libovolné jiné rubriky, uložit to, znovu otevřít ten článek a teprve a dát ho do té cílové rubriky. Až pak to konečně bude fungovat správně. :D (teda vlastně jsem ještě nezkoušela čekat 1 den, že by se to třeba opravilo samo... :D)

Záhada třepajícího se kompu

19. září 2014 v 5:40 | Anchor |  Myslánka
Aneb menší/větší duchařský zážitek, i kdybyste to do toho třeba neřekli. :D


To jsem takhle byla naštvaná, že zemřel pan malíř Zdeněk Hajný, se kterým jsem se mohla dokonce blíž seznámit, ale ještě jsem nebyla na té potřebné úrovni, abych k němu do galerie (Cesty ke světlu) fakt chtěla jet. Prostě jsem byla příliš líná a namyšlená a nebylo to mou prioritou. Jenže tu jsem začala psát článek o tom, jak pro něj asi s Lenkou budu dělat video na upoutávku na jeho galerii

(prestižní džob, dělala bych, co mě baví s kámoškou a ještě mezi duchovními lidmi! I samotná Aluška ho obdivuje a když na blogu psala něco o tom, že by ji zajímalo, jestli on astrálně cestuje, měla jsem v plánu se ho na to zeptat :D),

když v tom (to už jsem tam měla následující víkend z vlastní vůle jet) jsem se dozvěděla, že zemřel. Tak jsem se nakrkla, žejo, o čemž jsem mluvila už o pár řádků výše, a napsala o tom o češtině během toho, co profesor zkoušel ostatní, Eneul takový příběh, proč jsem si nalakovala nehty. :D Možná to sem dám a jo, i v tomto článku to hraje svou roli.

Pro sladké všechno!

12. září 2014 v 5:40 | Anchor |  Zábava
Báseň pro silné povahy (i když první 3 sloky jsou celkem normální :D) inspirovaná skutečností a touto písní. :D Tentokrát je to naštěstí česky!


Včera z večera
sladký jsem dělala
a jsem za to ráda

Mohla jsem sice
venku být více
užila by se sranda

Ale co bych si
před televizí
potom v noci dala?

What Does School Bell Say?

5. září 2014 v 5:40 | Anchor |  Zábava
To jsem se takhle před nějakou dobou nudila u počítače a poslouchala u toho písničky. Když začala hrát The Fox, tak mě nějak osvítilo, že bych mohla udělat její školní verzi a trochu se tak proslavit. :D I jak jsem se rozhodla, tak jsem udělala, zatím až na to proslavení :D Původně jsem sice měla v plánu k tomu ještě natočit nějaký klip u nás v ústavu, ale z toho stejně jako z nazpívání nakonec možná sešlo. Páč jsme minulý týden u kámošky (říkejme jí třeba Dezertérka, protože nenastoupila na náš gympl :D) s Eneul a Gurmánkou vyly na Karaokeparty.com... Ale i kromě toho jsem zjistila, že by to asi nebylo nejlepší rozhodnutí. :D Bacha, je to anglicky!