Jak přelstít Blog - dvě rady k nezaplacení

26. září 2014 v 5:40 | Anchor |  Návody a rady
Odhlašuje vás Blog stále i po několikátém mazání cookies? Mám tu řešení, které opravdu funguje!

Stáhněte si Safari od Applu!

Nevadí, že už nemá aktualizovanou podporu, teda pokud ho budete používat pouze na publikování článků a jiné práce na blogu. Na to je opravdu bezkonkurenční! Mluvím z vlastní zkušenosti, mám ještě nainstalovaný Chrome, Firefox a Internet Explorer a na všech to blbne, jen na Safari to funguje! :D - eh, teda zrovna nedávno měli tenhle problém lidé z Blog.cz vyřešit, ale na Safari to stejně jede nejlíp, takže neprohloupíte :D

Ale pozor: pište své články raději v nějakém textovém editoru, né rovnou v administraci blogu, protože píše pomalu a zlobí psaní velkých písmen nebo všeho, u čeho si musíte pomáhat držením klávesy shift. Na ostatní věci tak budu používat chrome a doporučila bych vám to samé. :)


A další rada za všechny prachy - až někdy budete potřebovat upravit název některé rubriky, nemyslete si, že to bude fungovat! :D Teda jo, nové články vám tam půjdou zařadit a zobrazí se v ní i staré, ale u těch zveřejněných před změnou se pořád bude zobrazovat původní název té rubriky! Takže když někdo bude chtít tu rubriku navštívit přes některý starší článek, nebude mu to fungovat, protože rubrika toho jména už neexistuje, když jste to jméno změnili! Jestli víte, jak to myslím. :)

Takže musíte každý článek nejdřív přesunout do libovolné jiné rubriky, uložit to, znovu otevřít ten článek a teprve a dát ho do té cílové rubriky. Až pak to konečně bude fungovat správně. :D (teda vlastně jsem ještě nezkoušela čekat 1 den, že by se to třeba opravilo samo... :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Taky vás sám od sebe odhlašuje Blog.cz?

Jo, herdek filek!
Ne 3:D

Komentáře

1 m. m. | Web | 27. září 2014 v 14:28

To je šílený. Jo, je fajn, že se snažíš lidi upozornit, co jim jak nebude fungovat, ale nějak nechápu, že vám to za to stojí. Blogovací platforma nemá bejt takhle rozesraná, ani když je zadarmo, vždyť je to absurdní. Nešla bych z worpdressu zpátky, ani kdyby mi platili, představ si, že tam všechno funguje přesně tak, jak má, a nemusím si k tomu stahovat ani žádnej další prohlížeč, kterej budu používat jen na to, ani si vypomáhat tisícem berliček a obcházení bugů 8-O

2 Anchor Anchor | E-mail | Web | 27. září 2014 v 18:43

[1]: Sama koukám, že jsem to ještě po tom blbnutí s přihlašováním nevzdala :-D Mám založené 2 pokusné blogy (1 na blogspotu a 1 na wordpressu), ale stejně jsem furt tady! O_O :-)

3 Xanomes (nepřihlášen) Xanomes (nepřihlášen) | E-mail | Web | 4. října 2014 v 11:35

Radši Comodo nebo Torch než Safari.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama