Manuál úspěšného fanouška

26. června 2015 v 5:40 | Anchor |  Návody a rady
Jste v situaci, kdy se máte setkat s někým slavným?
Budete tedy na něj jistě chtít zapůsobit co nejlépe. Ale jak na to?


Jestli mluvíte jazykem dotyčné celebrity dobře, můžete se pokusit o nějakou duchaplnou diskuzi. Pokud vám na něm/í záleží, tak si být vámi přečtu dost rozhovorů s ní/m, hlavně ty čerstvé, abyste ho/ji zbytečně neotravovali s ohranými několikrát probranými věcmi. Také se definitivně rozhodněte až na místě podle toho, jestli vaše hvězda spěchá, jakou má náladu, jestli ji před vámi někdo hrozně nemořil... A jestli se na to stále budete cítit, abyste ho/ji nepohoršili svou úrovní je(jí)ho jazyka. Obvykle se takto zapíšete jako "prostě fanoušek".

Druhá možnost - moc toho neříct, jen požádat o autogram či společnou fotku a poté poděkovat - je ale bezpečnější, pokud si nejste jistí svou úrovní jazyka nebo tím, že byste zvládli něco vyplodit či ho/ji nechcete obtěžovat. Dobré na tomto postupu je, že se určitě nezapíšete jako otravný rozumy do hlavy cpoucí fanoušek a do budoucna je to výhodnější, přotože kdyby s vámi náhodou chtěl/a chodit :D, budete v lepší výchozí pozici, neboť by za partnera určitě nechtěl/a vyjeveného fanouška. Ale zase moc se nedozvíte, "neukradnete" si větší část z je(jí)ho života pro sebe.

Ať se rozhodnete jakkoli, určitě nezapomeňte na samozřejmost extra slušného a milého vystupování doprovedeného úsměvem. Být vámi, tak místo o autogram požádám o společnou fotku - "May I take a picture with you?", protože hezčí podpis ještě s věnováním a možná pár slovy navíc můžete získat poštou. Adresy na plno celebrit najdete třeba na fanmail.biz. :)

Možná si myslíte, že až ho/ji potkáte, šlehne to s vámi, budete u vytržení - to se může stát, pokud zapomenete dýchat a nebudete se ovládat. Musíte si zvážit, co je pro vás lepší - jestli si přítomnost oblíbené hvězdy chcete užít naplno na místě, a tak ji tím vyděsit, otravovat a zapsat se u ní jako šílený fanoušek, nebo se chovat umírněněji s tím, že hvězda z vašeho setkání odejde celá, příjemně naladěná bez psychického traumatu. Jásat, dupat, skákat a kdovíco ještě přece můžete i potom! Hlavně až po té, co celebrita odejde nebo se aspoň dost vzdálí, ne že ještě v její blízkosti dostanete fanouškovský záchvat! To by bylo (skoro) úplně po reputaci!

Možná bych vám ani nedoporučila říkat mu/jí, od kolika let toužíte po tomto setkání, po něm/ní atd - to by mu/jí mohlo přijít nechutné.

Především se tu žádací větu naučte nazpaměť a pořád si ji opakujte - kdo ví, co se může stát, ať pak necivíte jako sůva na drát! :) Na fotce se k němu/ní vyloženě nelepte, jestli vás neobejme, nesnažte se o to ani vy - kdyžtak se ho/jí zeptejte - ale zase nestůjte moc daleko - sami si můžete ověřit, že by to nevypadalo nejlíp.

Zkuste si co nejvíc představit, jak se asi zatváříte, když se na vás podívá, a kdyžtak svůj výraz upravte. Dobrým tipem se mi jeví se na setkání s celebritou náležitě připravit v koupelně (né se zmalovat, ale abyste jaksi šířili příjemný odér a vaše vlasy se leskly :D), vzít si na sebe něco hezkého (ne jako lehká děva, pokud to tak nemá rád) a těsně před setkáním se zbavit žvýkačky, která vám sice pomůže, ale kdybyste ji včas nevyhodili, mohly by se s ní stát zajímavé věci (mohla by vypadnout :D). Jestli jste nachlazení, radši ani (aspoň před ním/ní) nekašlejte, aby se ta véliká celebrita zase neotočila!

Koukejte si ošéfovat, abyste stáli na výhodném místě = vpředu fanoušků, ale pro svůj post nemasakrujte ostatní nijak okatě, nebo by o vašem počínání mohly doputovat zvěsti až k hvězdě. Mějte připravený foťák - doma si jej nabijte a ověřte si, že máte místo v paměti! Vyžeňte nežádoucí vykuky z prostoru za vámi při focení co to jde, ať je nemáte na fotce! Hlavně normálně dýchejte! ;)

Hodně štěstí! :)Věřte nebo ne, ale před takovou akcí bude přečtení tohoto článku se souhrnem jistě všem známých věcí přínosné a dobré pro klid v duši, protože nikdy nemůžete vědět, na co všechno kvůli (očekávání) setkání s ním/ní zapomenete! :D Hlavu ale snad vyloženě ne :D

- Tímto článkem jsem se inspirovala při tvorbě klikatelného manuálu. ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 29. června 2015 v 12:52

Užitečné :D

2 Anchor Anchor | E-mail | Web | 29. června 2015 v 13:58

[1]: Že? :-D

3 Erika Owlie Erika Owlie | Web | 29. června 2015 v 20:13

Velmi dobře napsané a taky pravdivé :D

4 Anchor Anchor | E-mail | Web | 29. června 2015 v 20:45

[3]: Ježiš moc děkuju! :-D :-)

5 Em Age Em Age | Web | 22. července 2015 v 23:45

Když jsem viděla Tobyho Turnera (Tobuscuse), byla jsem najednou úplně mimo. Naprosto jsem vyšilovala, a i když jsem předtím věděla, co budu říkat, z mysli se mi jakoby vypařily i základní anglická slovíčka. :D

Byl to jeden z nejlepších zážitků mého života ale. Myslím, že jsem byla první z fanoušků, kdo se s ním fotil. :D Měla jsem takové žluté minišaty s puntíkama a Toby mi řekl: "I love your dress." No a od té doby jsou to mé nejoblíbenější šaty, že. :D

Nejlepší je, když poznáš, že slavná osobnost, se kterou ses toužila setkat, je v reálu ještě lepší, než sis ji představovala. Toby byl skromný a samozřejmě stále vtipný. :D :D A menší než já, je to prcek! 8-)  :-D

6 Anchor Anchor | E-mail | Web | 22. července 2015 v 23:49

[5]: To ti moc přeju! :-D To jsou super zážitky! :-) Mně Alan trochu zklamal tím pokerfacem, ale jinak potěšil, takže je to takové, no... Juchů na víc jak 90%, abych nebyla nevděčná, tak napíšu 99,999% :D

Shodou náhod vím, koho myslíš, jinak kromě něho zběžně znám z anglicky mluvících youtuberů už jen PewDiePieho :D

7 Anchor Anchor | E-mail | Web | 22. července 2015 v 23:50

[6]: Jakóže Alan Rickman, jak se snad už dočítáš z minulých článků :-D

8 Em Age Em Age | Web | 23. července 2015 v 0:19

[6]: Pewdieho bych taky chtěla vidět. :-? Pewdie je jeden z nejvtipnějších lidí, co "znám". :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama