Epický vánoční koncert potěšil obě strany (esej)

14. října 2016 v 23:54 | Anchor |  Slohové práce atd.
Ten šťastný pocit, když přijdete na to, o čem napíšete článek! Tož tento bude zase o anglické eseji. Profesoři a profesorky se teď v dobrém slova smyslu začali činit - příští týden si napíšu snad hned 1 sloh a 1 esej (seminář z češtiny + ANJ), sloh z češtiny snad bude následovat. Máme ještě spískat eséé z ruštiny, ale s tou sem fakt nepolezu, jelikož to není (teda nebude) ani trochu zajímavé. :D Aha, to jsem, co, dbám na obsah blogu. Snad se mi to v blízké budoucnosti vrátí, že budu mít stovky spokojených čtenářů, desítky komentářů a podaří se mi na tom vydělat celé miliony. :D No ale teď už pěkně zklidním hormon a radši sem hodím tu esej! :D


Měli jsme uvést název akce, datum, kdy se konala, místo, kde se konala, nějak tu akci popsat, zmínit něco, co se nám ne/líbilo a vysvětlit to, proč se nám to (ne)líbilo.

Nejdřív originál:

Epic Christmas concert made both sides pleased

I took part in our school choir's Christmas concert as a member of the choir. This prestigious event took place in December 18th 2015 in theatre in ***.

The audience was lucky enough to have to relax in comfortable seats and to listen to carols instead of working hard at school. The mayor goal was to please everyone's ears and to set them on the magical vibe of Christmas.


I was so excited that I succeeded in getting into the middle of the first row. Thanks to it I knew for sure I would get lots of photos of myself and in some of them fortunatelly I would find myself beautiful. This fact lifted my mood up, so I was able to sing my heart out and try to please the audience. Since everyone seemed to be cheerful, I hope that the mayor goal of the concert was fulfilled.

A teď místy volný překlad level Google Translate:

Epický vánoční koncert potěšil obě strany

Jako členka sboru jsem se zúčastnila vánočního koncertu našeho školního sboru. Tato prestižní akce se konala 18. prosince 2015 v *** divadle.

Publikum mělo takové štěstí, že muselo relaxovat v pohodlných sedadlech a poslouchat koledy místo toho, aby muselo makat do úmoru ve škole. Hlavním cílem koncertu bylo potěšit uši všech a naladit je na magickou vlnu Vánoc.

Byla jsem strašně nadšená, že jsem uspěla v tom se dostat do středu první řady. Díky tomu jsem věděla jistě, že budu mít spoustu fotek sebe a na některých z nich se sobě snad budu líbit. Tento fakt značně zvedl mou náladu, a tak jsem byla schopná to pořádně osolit a zkusit svým zpěvem potěšit publikum. Jelikož všichni vypadali šťastně, doufám, že se hlavní cíl koncertu podařilo naplnit.


A doufám, že u maturity projde, když překročím počet slov, jako se mi to stalo u této eseje. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama