Prosinec 2016

Rok 2016

30. prosince 2016 v 23:54 | Anchor |  Roční souhrny
Jéééj, čas na roční sumarizaci nastal! No, možná by to bylo pro mě víc super, kdybych si na sepisování souhrnu vyčlenila víc času (pustila jsem se do toho v den vydání článku po desáté hodině večerní), ale to je jedno. Hurá na souhrn! Copak se mi vůbec v roce 2016 stalo? Vždycky většinu z toho zapomenu nebo vytěsním, a tak se pak těším na to, až se u emailu, Facebooku, fotek, blogu a jiných sociálních sítí rozvzpomenu! :D Ovšem už dost těch keců, začínáme!

PS: Nechci se vychloubat a jestli vám to tak bude připadat, tak jsem to tak rozhodně nezamýšlela! :)

Leden
 • 1. jsme poprvé na Silvestra s rodiči oxidovali u přátel, zahrnujících kámošku Lenku, její sestru, jejich tátu a paní Emu Hajnou, manželku toho pana malíře Zdeňka Hajného, vlastní galerii Cesty ke světlu, bla bla bla... Fajn, tentokrát tyto skutečnosti nebudu více popisovat, když už jsem se s tím tolikrát vytasila v plno článcích! :D
 • 10. mi pan Standa, ó velký kápo Blog.cz, zachránil článek - souhrn z minulého roku! Já totiž něco pokazila a článku najednou byla půlka, jenže šlechetný pan Standa po mé prosbě neváhal a všechno spravil! Jsem nadšená, že jeho úžasný čin bude opěvován hned v jednom z prvních bodů, jelikož za ten skutek hodný superhrdiny si to vskutku zaslouží.
 • 13. mi stále stejný pan Standa nabídl, že se mnou udělá rozhovor na Srdci Blogu. Tak to neodmítnu, ne. :D 20. jsem se pokoušela přimět k akci všechny své šedé buňky mozkové, abych odpověděla něco inteligentního, zábavného, čtivého. 21. to něco vyšlo! Račte se podívat! :D
 • V lednu se stala také jedna nemilá událost související s mým nejoblíbenějším hercem Alanem Rickmanem, co jsem se s ním v roce 2015 setkala (teď si připadám, že se chlubím přesmoc, ale co mám dělat, když mám z té skutečnosti nesmírnou radost a musím si to prostě pořád připomínat, že ano, skutečně, mně se splnilo mé největší přání a viděla jsem ho?). Ale já to sem prostě nenapíšu, odmítám tu informaci!
 • Až 16. jsem nám s Eneul a Gurmánkou v Photofiltru vytvořila rozvrh... #Brzo! :D
 • 21. jsem si nakonec v městském kině zahrála na hostesku, když se promítal film Lída Baarová! :D A splnilo se mi i další přání - být oblečená v prvorepublikových šatech a být oblečená v šatech z divadelní půjčovny! :D Fakt nechápu, že jsem článek o tom ještě nesepsala.
 • 25. mě pan Standa přijal do Autorského klubu! :D
 • V lednu se mi díkybohu evidentně (soudě dle pohledu do složky s fotkami) pokazil tablet, což trvalo až do října - v tuto chvíli je to díkybohu, jinak bych se musela probírat stovkami fotek a kdovíkdy bych kvůli tomu potom vydala tento článek! :D

Volný design - Plující labuť

24. prosince 2016 v 5:40 | Anchor |  Designy
Zpátky ke kořenům, drazí čtenáři! Tedy jako dárek na dnešní Štědrý den pro vás opět po roce volím volný design! Jéééj! Je označený za volný, protože si o něj můžete napsat a já vám ho můžu nastavit na blog. No neberte to! :D

Mimochodem, designy na objednání už nedělám (jen kdybyste mi za to chtěli třeba zaplatit nebo přednesli nějakou jinou výhodnou nabídku :D), ale stále mi můžete napsat o radu, jak nějaký design (klidně i váš) nastavit. Děkuju za pochopení.V případě zájmu o tento design pište na Anchorin@EMAIL.cz :)

Šílené tipy na dárky

23. prosince 2016 v 23:45 | Anchor |  Zábava
Tuhle jsem někde narazila na názor jakéhosi člověka, jak ho (teda spíš ji) štve, že se najednou všichni youtubeři pomátli a začali chrlit videa s tipy na vánoční dárky. S články na různých stránkách to jistě je podobné. Je možné, že zmíněnému kritikovi se nelíbilo buď zasekání YouTubu videi se stejnou tematikou, či tím, že se v těch videích plno tipů opakovalo.

Poslední zmíněná věc se nelíbila mně. A tak jsem se rozhodla, že si z toho udělám srandu a zkusím pro změnu přijít na nějaké šílené tipy, které samozřejmě nemyslím vážně! Nóóó... Teda jeden z nich jsem hodlala realizovat na mamce, jenže ta to ze mě nakonec vytáhla a poradila mi, ať se zařídím jinak... Ale to je jedno, vzhůru na ty tipy! :D Některé z nich by se mohly dát uskutečnit dokonce i na Štědrý den, pokud stále nemáte dárky! :D

Školní eskapády

16. prosince 2016 v 5:40 | Anchor |  Myslánka
Za těch necelých 8 let, která jsem strávila na gymnáziu, jsem už stačila zažít několik věcí, co u mě (a nejčastěji i u kámošek) vedly k úsměvu, či rovnou smíchu. (:D) Pár z nich jsem si naštěstí zapsala. A to jsou logicky ty, které najdete v tomto článku! Jéééj!


Byl pátek 13., který se tehdy projevil spíš vtipně. Jako obvykle jsem přišla do dříve nelibě zapáchající třídy (a mimochodem naší budoucí "kmenové" třídy, ovšem o tom jsem se měla dozvědět až za několik let), kde se již x let učíme češtinu. Z něčeho rozjařená jsem si s veselým úsměvem svižné kráčela vpřed, za účelem usazení se na židloidní předmět. To jsem i úspěšně udělala.
Když tu mě něco bodlo do mého ctěného pozadí! Tak jsem šokovaně vylétla ze židle a...
"Já jsem si sedla na připínáček!" šokovaně jsem zaječela na celou třídu.
Nakonec se dokonce ukázalo, kdo byl pachatelem, a ten bastard to udělal schválně! :D

S touto třídou se váže další zážitek. O hodině již zmíněného předmětu (čeština) jsem se znuděně krčila za lavicí s nahozeným pokerfacem.
Jenže tu pan profesor řekl něco o tom, jestli známe nějaký další význam slova prošlý - ať s ním řekneme nějakou větu.
Stále s kamenným výrazem jsem hrdě zahlásila: "Prošlá paštika nás pořádně prohnala!"
- Ano, takové věci dokážou pobavit chytré studenty gymnázia, zářnou budoucnost našeho národa, těšte se, až budeme ovlivňovat chod státu... :D

Jak zavařit komp

9. prosince 2016 v 23:45 | Anchor |  Zábava
Celou dobu se tu snažím psát seriózně, i když to tak možná nemusí vypadat, jelikož se domnívám, že můj styl psaní a obsah textů asi není moc běžný. Tak jsem si řekla, že bude super tu mít pro změnu jeden na hlavu postavený extra oddechový cáklý článek! :D Tedy chci říct velice praktický návod na věc, kterou jste jistě vždy toužili udělat!

Jak zavařit komp:

Jak jsem vyzrála na hodiny tělocviku

2. prosince 2016 v 23:54 | Anchor |  Myslánka
Odjakživa jsem nesnášela tělocvik. K tomuto postoji mě dovedly následující věci:
 • Nesnáším míčové hry, protože se bojím míče a jeho případných nežádoucích účinků na můj zevnějšek či nepříjemných pocitů při jeho chytání. Nebojím se jen plážového nafukovacího nebo ultra měkkého, např. molitanového :D
 • Má výdrž stojí za houby už od základky - byla jsem v tělocviku nejhorší ze třídy, teda dokud nepřistoupily dvě holky. Na gymplu osciluju mezi posledním a předposledním místem. Výsledek výkonnostního testu, který jsme provedli o laboratorních cvičeních z biologie v sextě (= 2. ročníku), jsem myslím měla suverénně nejhorší.
 • Jsem líná!
Ovšem jsem aktivní natolik, že jsem se svou situaci vždy snažila řešit. Račte se podívat na seznam mých lstí a třeba se něčím i inspirovat!