Květen 2017

Kamarádku navštívit, s nudou zatočit (sloh)

26. května 2017 v 23:54 | Anchor |  Slohové práce atd.
Další slohovka! :D Mimochodem, příběh jsem si vymyslela, akorát některé věci trochu vypovídají o mé osobě! :D


Znuděně jsem se převalila z levého boku na záda. Páni, nikdy by mě nenapadlo, že se už čtvrtý den vánočních prázdnin budu nudit. Ozvaly se kroky směřující k mému pokoji. Ani to mě ovšem nepřinutilo změnit polohu.

"Teda, Anchorko, ty se tady pořád válíš jako ten čuník?" nevěřícně zavrtěla hlavou malá osůbka s brýlemi. Dala si ruce v bok.
"Když mě skutečně nenapadá, jaké dostatečně zajímavé aktivitě bych se mohla věnovat," odvětila jsem zoufale.
Drahý rodič se zamyšleně poškrábal na hlavě. "Hybaj za Vejškovkou. Její maminka mi dnes ráno napsala, že už neví, co má dělat, aby ji přiměla k nějaké akci."
"Když já..."
"Honem!"

Čtyři roky na scéně + Vznik adresy blogu

13. května 2017 v 18:11 | Anchor |  Blog a já
Ups, tak jsem zapomněla sem přednastavit článek na 16:05 - čas, kdy tento blog vznikl. Už před čtyřmi lety! Ale teď jsem zjistila, že jsem stejně ani v minulých letech oslavný článek na tuto dobu nepřednastavila, tak co. :D


Každopádně nemůžu tomu uvěřit. Taková doba, tyjo. Nebo aspoň pro mě to tak vypadá. Minulý rok jsem si říkala, jaké to bude super, až můj blog bude zase o něco starší, fajn bude, až oslaví 5. narozeniny, až mu bude deset let... Ale teď už si myslím, že 3 bylo hezké číslo! :D Nějak si totiž začínám uvědomovat, že spolu s blogem budu taky stárnout já. Fuj, to slovo. Hej, já chci zůstat mladá navždy! Ale asi bych se měla uklidnit, když mi teď je v podstatě jenom 19.

Ovšem do narozeninového článku takové úvahy nepatří. Přiznávám se, že nic extra, co bych sem dala, jako tu bláznivou básničkovou žádost o zaměstnání u zpěváka Tomáše Kluse, letos nemám. Jako né že bych na to byla stará, možná bych něco na ten styl udělala i dnes. Což mi připomíná, že to zkusím přepsat do angličtiny a poslat nějaké celebritě. :D Třeba zábavné Ellen DeGeneres nebo takové Jodie Foster.