Kamarádku navštívit, s nudou zatočit (sloh)

26. května 2017 v 23:54 | Anchor |  Slohové práce atd.
Další slohovka! :D Mimochodem, příběh jsem si vymyslela, akorát některé věci trochu vypovídají o mé osobě! :D


Znuděně jsem se převalila z levého boku na záda. Páni, nikdy by mě nenapadlo, že se už čtvrtý den vánočních prázdnin budu nudit. Ozvaly se kroky směřující k mému pokoji. Ani to mě ovšem nepřinutilo změnit polohu.

"Teda, Anchorko, ty se tady pořád válíš jako ten čuník?" nevěřícně zavrtěla hlavou malá osůbka s brýlemi. Dala si ruce v bok.
"Když mě skutečně nenapadá, jaké dostatečně zajímavé aktivitě bych se mohla věnovat," odvětila jsem zoufale.
Drahý rodič se zamyšleně poškrábal na hlavě. "Hybaj za Vejškovkou. Její maminka mi dnes ráno napsala, že už neví, co má dělat, aby ji přiměla k nějaké akci."
"Když já..."
"Honem!"


Z pouhého nápadu se očividně vyklubal příkaz, a tak jsem chtě nechtě opustila věrnou kamarádku postel a dopotácela se do předsíně.
"No neloudej se tak, ať už jsi venku! A vrať se v sedm!"

Jakmile jsem se pracně nasoukala do mnoha vrstev oblečení, zjistila jsem, že se mi vidina navštívení Vejškovky začíná zamlouvat. Snad si zase uděláme sušenkový večírek, který spočívá v pojídání obrovského množství domácích cookies a v zajímavých filozofických debatách na různá témata.

Za pár minut chůze hlemýždím tempem jsem dorazila ke kámoščinému domu a zazvonila. O chvilku později jsem mohla zaostřovat na hnědovlasou holku v pyžamu.
"Čus, to je dobře, že seš tady! Mě už nic nebaví, ani se mi nechce se převlékat," s těmito slovy mě popadla za bundu a vtáhla dovnitř.
"Ale jak jsi tady, tak mě napadlo, jak se úžasně zabavit! Uděláme kanadský žertík mému bráchovi! Polepíme mu celý pokoj šílenými obrázky!"

Její nápad se u mě setkal s velkým ohlasem, jak by šlo správně usoudit dle nadšeného pokřiku a sprintu do Kvídova pokoje. Málem jsem se přerazila o krabici s Legem, ale naštěstí jsem to ustála za pomoci kamarádky. Ta sundala sáček s chipsy z tiskárny, umístila své ctěné pozadí na židli před počítačem a nabídla mi pár brambůrek.
"Tak čím mu to tu polepíme?" Přesně těmito slovy odstartovala hodiny nekonečného smíchu nad různými obrázky, co zahrnovaly mimo jiné fotky bláznivě vyhlížejících zvířat a toalet.

Tato zkušenost mě přesvědčila, že jestli nevíte, kudy z nudy, navštivte přátele. Jistě se s nimi také budete skvěle bavit po celou dobu setkání. Jen by možná bylo vhodné zvolit jinou aktivitu, než je připravování žertíku na bratra.


A co vy, co děláte, když se nudíte? Vyvádíte s přáteli nějaké kraviny? Jestli ano, tak jaké? :D
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 27. května 2017 v 10:56

Já když se nudím tak do omrzení uklízím, ovšem to polepování pokoje zní mnohem zábavněji! :D

2 m. m. | E-mail | Web | 27. května 2017 v 14:10

Takovej prank mi zavání tím, že to pak budu muset zase sundavat, což nesnáším, takže tímto způsobem bych nudu rozhodně nezabíjela. Zbytečná práce :D To radši to uklízení.

3 Simona Simona | Web | 28. května 2017 v 16:52

Když nevím, do čeho píchnout, jdu vařit. A rodina má z toho velikou radost.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama