Designy

Volný design - Objevovací

1. ledna 2018 v 0:00 | Anchor
Už znovu přicházím ve speciální den s dárkem v podobě volného designu! Snad se vám bude líbit! A ať se nám v roce 2018 splní všechna přání, ať se věci vyvinou lépe, než jsme čekali, a ať jsme šťastní! :D


Volný design - Labuť + píseň Beneath Your Beautiful

1. ledna 2017 v 0:00 | Anchor
Ať se nám v roce 2017 splní všechna naše přání, ať se věci pro nás vyvinou lépe, než čekáme, a ať jsme šťastní, to nám všem přeju! :D Jo, musím myslet i na sebe. O:) Na vás jdu pěkně myslet volným designem, který vám můžu nastavit na blog, jestli budete chtít!Líbí se vám tento design? Napište si o něj na Anchorin@EMAIL.cz :)
Zdroj obrázku doplním, až ho najdu

Volný design - Plující labuť

24. prosince 2016 v 5:40 | Anchor
Zpátky ke kořenům, drazí čtenáři! Tedy jako dárek na dnešní Štědrý den pro vás opět po roce volím volný design! Jéééj! Je označený za volný, protože si o něj můžete napsat a já vám ho můžu nastavit na blog. No neberte to! :D

Mimochodem, designy na objednání už nedělám (jen kdybyste mi za to chtěli třeba zaplatit nebo přednesli nějakou jinou výhodnou nabídku :D), ale stále mi můžete napsat o radu, jak nějaký design (klidně i váš) nastavit. Děkuju za pochopení.V případě zájmu o tento design pište na Anchorin@EMAIL.cz :)

Volný design - Na správné cestě (100. článek!)

24. prosince 2014 v 5:40 | Anchor
Teda, no, článek, heheh... Snad se tak dá říct i tomuto! :)

Už jste zapomněli, co jsem si přichystala za dárek k Vánocům minulý rok? Na jednu stranu doufám, že jo, pokud jste nebyli spokojení, že jsem se vytasila s designem, ale jestli vás to potěšilo, tak teď můžete být nadšení, protože nový volný design pro kterýkoliv blog je zde! :D Šťastné a veselé! :)


Líbí se vám? Napište si o něj na Anchorin@EMAIL.cz :)
Mým Photofiltrem prošly tyto dva cizí obrázky - silnice + nebe

Volný design - Koráb

1. srpna 2014 v 5:40 | Anchor
Chá, chá, tak jsem konečně úspěšně ve Photofiltru dodělala další výtvor! Klidně bych ho dala na svůj blog (protože disponuju 2. verzí s nápisem "Anchor" místo "Koráb"), ale už jsem si zvykla na tento, který zde mám už rok. :DTento design je nejrychlejší na nastavení ze všech, které jsem doposud ráčila vyrobit, takže pokud se vám líbí, neváhejte si o něj napsat na Anchorin@EMAIL.cz :)

Volný design - Audrey Tautou

1. července 2014 v 5:40 | Anchor
Konečně je 1. července! Teda nám z gymplu už začaly prázdniny 27. 6. (to jsme si šli pro vysvědčení - to je sranda o tom psát dopředu v minulém čase, když se to ještě nestalo :D), ale to je jedno, protože až tento den zní opravdu prázdninově. :) Nadchází dvouměsíční volno, plné válení se, pobytu venku, čtení, sjíždění i poučných videí, akcí s kamarádkami, farma, Lipno, kreslení, malování a i tvorba designů!

Takže tato rubrika, převážně s volnými kousky pro vás, pořádně ožije! :)
Prosím přivítejte jeden z mnoha spáchaných místo učení:Líbí se vám? Napište si o něj na Anchorin@EMAIL.cz :)

Volný design - Mořská vlna

1. ledna 2014 v 0:00 | Anchor
Vzhledem k tomu, že je Silvestr dalším významným dnem, né zrovna nadšeně jsem se rozhodla, že je na čase vytasit se s druhým blogovým dárkem, jakože volným designem. :D Nic lepšího mě totiž za těch pár vteřin přemýšlení nenapadlo. 3:D A proč tady kecám o Silvestru, když tento článek hodlám přednastavit na 1. 1. 2014? Ale to je prosté, milý Watsone (haha), vyjde přece v 00:00, což je jaksi na pomezí těchto 2 významných dat a né, jaksi nemůžu dát na oba dny články, páč prostě a jednoduše nevím, o čem by byly. Tak mě napadá, že to je vlastně blbost, co jsem tu před pár vteřinami napsala, poněvadž téma by se možná našlo, ale to víte, chci si syslit materiál na pátek :D No a druhý důvod, proč vás čeká jen jeden výtvor je, že toto jaksi píšu dne 31. 12. 2013 v 21:41 mezi sledováním dílů úžasných Vražd v Midsomeru 3:D

No konec tlachů, jde se na věc: ultra extra jednoduchý design je tu!Líbí se vám? Napište si o něj sem do komentářů, nebo na Anchorin@email.cz! :)
Nezapomeňte prosím dodat, jaký nadpis chcete mít v záhlaví.
Zdroj upraveného obrázku v záhlaví + pozadí a z něj vytažených avatarů bohužel nejspíš nebude dodán už nikdy, protože jsem nejspíš ztratila původní obrázek, podle kterého bych jej dohledala.

Jinak hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku! Ať se nám všem splní všechna naše přání! :))

Volný design - Na vlně

24. prosince 2013 v 5:40 | Anchor
Dámy a pánové, prosím, přivítejte můj první volný design = dárek pro vaše blogy! :DLíbí se vám? Napište si o něj sem do komentářů, nebo na Anchorin@email.cz! :)
Nezapomeňte prosím dodat, jaký nadpis chcete mít v záhlaví.

Zdroj pozadí a z něj vytažených avatarů (oddělovač jsem vytvořila sama, cha! :D)

Designy blogu

28. září 2013 v 5:40 | Anchor
...aneb taková menší ukázka mé photofiltrové tvorby :D
První design, vyrobený z vlastní fotky Pobertova plánku + suvenýru z 2. exkurze do Anglie :D a právě se vyhřívající na 2. blogu s kresbami:


Tento design tu oslňoval asi od 19. 5. 2013 do 26. 6. - 5. 7. 2013, tedy měsíc a něco


Druhý výtvor (před ním byl sice ještě jeden, ale ten vytvořila Dincie, tož se nebudu chlubit cizím peřím), který měl několik verzí:


Původně sice měl vypadat trošku jinak, ale nakonec jsem byla zhruba od 8. 8. 2013 až do 6. 9. 2015 naprosto spokojená s tímto výsledkem. Celé dva roky a něco! :O Ještě aby ne, však jsem se s ním mořila šíleně dlouhou dobu :D Ale pak jsem ze svého blogu bůhvíproč dostala nemilý pocit a po nějaké době zjistila, že to asi bylo designem (sranda, všude jsem psala, jak nesnáším čtverečkovaný papír, což je pravda, ale na pozadí svého zbožňovaného blogu jsem jej měla)! :DTak jsem vytvořila třetí ohoz, který byl různě upravován:Tento design se tu vyhříval od 6. 9. 2015 do 31. 1. 2015, tedy víc jak 4 měsíce, což je druhá nejdelší doba :D


Následuje současný - čtvrtý - ohoz:Tento design se tu producíruje od 31. 1. 2015 :)


Líbí se vám? Můžete mít na svém blogu podobný, stačí se jen kouknout sem a napsat na Anchorin@EMAIL.cz :)

Chcete poradit s designem, nebo si rovnou nechat jeden vyrobit?

27. září 2013 v 5:40 | Anchor
Patláte se s designem a nevíte si s něčím rady? Líbily se vám mé photofiltrové výtvory a rádi byste si nějaký další plácli na svůj blog? Jestli ano, tak klidně napište na Anchorin@EMAIL.cz. :) Velice ráda vám pomůžu a skoro nic to nestojí! Jen se podívejte sami:

Ceník
Pomoc s designem1x milá žádost


Výroba designu
NázevPopisCena
Ric-pic
- sami si najdete obrázky, ze kterých jej chcete mít
- zvolíte si rozložení stránky (uprostřed/vlevo/vpravo)
- kde má být menu
- barva pozadí stránky, písma, nadpisů
(vlastně po mně jenom chcete, abych to nějak dala dohromady)
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Tu máš
- sami si najdete obrázky, ze kterých jej chcete mít,
- zvolíte si rozložení stránky (uprostřed/vlevo/vpravo)
- kde má být menu
ALE barvy písma atd už necháte na mně)
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Aspoň něco- zadáte, čeho by se měl design týkat, např. aby v záhlaví byla nějaká zvířata, hudební skupina, aby vypadal přírodně… :D
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
+ ochota si vybírat z mnou předložených obrázků
Co já vim- necháte design na mně, ať si spatlám, co chci, hlavně aby to vypadalo pokud možno k světu :D
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Remix- rádi byste v něm měli část ze svého designu nebo z mých předchozích, ale chtěli byste jej udělat nějak jinak)
1x milá žádost
+ do zápatí/volitelného boxu/prostě někam tam napíšete něco ve smyslu, že autorkou designu je Anchor (+ odkaz na můj blog)
Vopice- chtěli byste design, jaký dříve byl na mých stránkách/současně jeJo, to byste mě museli nějak extra přesvědčit :D

Levné, což? Ochotu odpovídat na upřesňující dotazy snad ani nemusím zmiňovat. :)

Na všechno se samozřejmě vztahuje:
Právo reklamaceRozložení stránky je jiné, než jste požadovali, menu je jinde, barvy chcete jiné...
Právo odmítnutíV tom případě bude design dán do volných. :)
Právo zachování origináluDesign se vám líbí a nechcete, abych jej dala do volných, prostě byste jej měli rádi sami pro sebe

Avšak i autor designu má svá práva. 3:D
Právo vybíráníPokud by se náhodou sešlo více objednávek najednou, můžu si vybrat, do které se pustím dřív (klid, na všechny se dostane)
Právo odpočinkuNemusím na vašem designu makat 24 hodin denně
Právo narcisaJestli se mi výsledek práce bude extra líbit, můžu si jej nastavit i na svůj blog 3:D
Právo odmítnutíPokud byste chtěli nechutný design - né, tohle nebudu specifikovat XD
Právo vzdání seJestli se s designem/jeho nastavováním budu dělat dlouho a neúspěšně
Právo doplňování práv:D

Anebo můžete pustit z hlavy vše, co jsem v tomto článku napsala, jenom si říct o design a na zbytek se vás prostě zeptám. :D

Až budete chtít můj design vyměnit za cizí, prosím, napište mi!

A nevýrazným malým písmem nakonec - pokud budete chtít, můžu vám jej i nastavit :D
 
 

Reklama